Proč boxer?

Tak konečně rubrika.....Proč boxer?

Opravdu dlouho jsem psala nanečisto dalekosáhlé články o tom, proč máme doma to úžasné boxeří stvoření. Pořád se mi to nějak nezdálo…

Takže nakonec jsem zjistila, že bude asi nejlepší napsat to co nejjednodušeji. Jednou, je to už hodně dávno, jsme byli na výstavě psů v Litoměřicích. Viděli jsme spoustu krásných psů a pak jsme uviděli boxery. Asi to byla láska na první pohled! Od té doby to byl náš sen.

Trvalo opravdu mnoho let, než se nám splnil. Jednoho dne jako bychom potřebovali celá rodina najít nový smysl života. A najednou tu byla naše láska, náš nový smysl života! Deliska. Obrátila nám život naruby, a přinesla do něj vše, co nám chybělo a co jsme potřebovali.

A tak mohu jen říci, že za nás, je boxeří srdce, boxeří láska, boxeří mimikry, výmysly a blbosti opravdu všelék, který bych zcela zodpovědně doporučila každému. Za mě, jedna z nejúžasnějších věcí, co mě v životě potkala! Souhlasím se vším, co se píše – boxer je super, je to diagnóza i jednou boxer, navždy boxer!

Když přijdete domů a přiběhne k vám vrtící se rohlík s vykulenýma kukadlama, neskutečně šťastný, že vás vidí, co víc si můžete přát? Nezbývá vám, než být také neskutečně šťastný.

A my tímto děkujeme Delisce za to, že jí máme a společně s ní děkujeme našim malým holčičkám Darcynce  a Ellynce za jejich dobrosrdečnost a neskutečnou trpělivost, s touto nečekanou, poněkud potrhlou parťačkou!